Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

TWÓJ ULUBIONY SKLEP ROWEROWY         

WYSYŁKA ROWERÓW

Każdy rower zakupiony w naszym sklepie rowerowym jest indywidualnie przygotowywanydo transportu. Wszystkie zakupione u nas rowery przed wysyłką przechodzą przegląd zerowy, w tym celu są skręcane i regulowane, tak aby były gotowe do jazdy. Następnie na czas transportu demontowane są pedały, kierownica oraz przednie koło, żeby umożliwić wysyłkę za pośrednictwem kuriera. Rowery wyjeżdżające z Republiki Rowerowej są profesjonalnie zabezpieczone między innymi specjalnymi piankami, tak aby zapewnić niezawodny transport do klienta.

KARTA INFORMACYJNA

Ponadto do każdego roweru dajemy Ci specjalnie przez nas przygotowaną kartę informacyjną: "Co warto wiedzieć po zakupie roweru". Znajdziesz w niej między innymi niezbędne informacje odnośnie gwarancji, przydatne porady naszych serwisantów oraz prostą instrukcję jak prawidłowo zamontować pedały, kierownicę oraz przednie koło, które na czas transportu są demontowane. Całą wiedzę zawartą w poradniku otrzymujesz całkowicie bezpłatnie, gdyż zależy nam na profesjonalnej obsłudze każdego klienta. Gwarantujemy najlepsze wsparcie techniczne, w przypadku dodatkowych pytań nasz serwisant telefonicznie udzieli Ci indywidualnych wskazówek. Więcej porad z zakresu zakupu, użytkowania oraz serwisu rowerów znajdziesz również w zakładce PORADY. Z taką wiedzą unikniesz

Witryna stworzona na platformie