Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

TWÓJ ULUBIONY SKLEP ROWEROWY         

O PRODUCENTACH

Mając wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej wybraliśmy dla Was rowery polskich producentówktórzy oferują sprzęt o najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny:

ZASADA BIKES to profesjonalny producent rowerów, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej. Korzystający z najwyższej jakości akcesoriów oraz części do produkcji swoich rowerów. Dzięki nowoczesnym solidnym rozwiązaniom i nowoczesnemu designowi, rowery produkowane pod nazwą „Maxim”, cieszą się zainteresowaniem na ternie całej Europy. W bogatej ofercie znajdziemy rowery dla dzieci ,dorosłych oraz e-bike.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się również produkty wiodących producentów podzespołów i akcesoriów rowerowych. Poniżej niektórzy z nich:

SHIMANO japońska firma założona w roku 1921. W ofercie znajdziemy części rowerowe, obuwie oraz odzież. Zastosowanie coraz nowszych technologi, staranność i precyzja uczyniły Shimano wiodącym producentem części rowerowych. Produkty tej firmy są rozpoznawane na całym świecie a także stosowane w rowerach każdej klasy i rodzaju, oraz wybierane przez najbardziej wymagających użytkowników. 
SCHWALBE firma powstała w 1922, zajmująca się produkcją ogumienia. W bogatej ofercie możemy znaleźć wysokiej klasy opony dętki dla rowerów górskich, crossowych, trekkingowych oraz miejskich. Dzięki dbałości o szczegóły, korzystaniu z dobrej jakości materiałów i zastosowaniu coraz nowszych i lepszych technologii ogumienie marki SCHWALBE zyskało renomę niezawodnego i wysoko cenionego przez profesjonalistów
MITAS firma produkująca ogumienie dla rowerów, motocyklów oraz maszyn rolniczych. Początki firmy sięgają lat 30 XX wieku, kiedy to w Pradze rozpoczęto produkcję pierwszych opon. W bogatej ofercie możemy znaleźć opony i dętki dla rowerów górskich, crossowych, trekkingowych oraz miejskich. Produkty firmy MITAS cechują się dobrą jakością, wytrzymałością oraz są cenione przez najbardziej wymagających.
EXPAND czołowy producent smarów, zestawów naprawczych oraz środków konserwujących, który rozpoczął swoją działalność już w latach 80. Dzięki zaawansowanym ośrodkom badawczym oraz gruntownym testom produkty firmy Expand, są docenianie przez kolarzy oraz otrzymują dobre recenzje w niezależny testach badawczych. Od 15 lat firma z powodzeniem sprzedaje i rozwija swoją ofertę aby zagwarantować to co najlepsze dla naszego roweru.
SIMPLA to jedyna Polska fabryka produkująca błotniki do rowerów z tworzyw sztucznych. W ofercie najdziemy wiele błotników przystosowanych do różnych typów rowerów. Od ponad 20 lat Simpla specjalizuje się w produkcji akcesoriów rowerowych. Dzięki nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom produkty marki Simpla, są cenione i chętnie kupowane nawet przez najbardziej wymagających kolarzy.
Witryna stworzona na platformie