Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

TWÓJ ULUBIONY SKLEP ROWEROWY         


Producentem rowerów Kands jest firma Trans-Rower ze Zdziarca, działająca na polskim rynku nieprzerwanie od roku 1999. Wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej pozwoliło firmie stworzyć rowery na solidnych i markowych podzespołach między innymi Schimano, Mitas czy SR Suntor wszystko po to, aby zagwarantować użytkownikowi jak najlepsze wrażenie z jazdy oraz długie i bezawaryjne użytkowanie. Rowery Kands montowane są z wykorzystaniem nowoczesnej taśmy produkcyjnej, jej użycie zapewnia najwyższą jakość montażu oraz gwarancję, że wszystkie komponenty montowane w rowerach marki Kands będą ze sobą świetnie współpracować. Dzięki sumiennemu wykonaniu i konkurencyjnym cenom, firma staję się coraz bardziej rozpoznawalna na polskim rynku.

W bogatej ofercie producenta rowerów Kands znajdziemy różnorodne rowery zaczynając od rowerów dla najmłodszych, dziecięcych oraz juniorskich przez rowery miejskie, crossowe, trekkingowe oraz górskie. Jednym zdaniem na rowerach marki Kands możemy jeździć praktycznie w każdych warunkach terenowych i wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Naszym zdaniem rowery Kands obecnie wyróżnia bardzo dobry, o ile nie najlepszy stosunek jakości do ceny, a w połączeniu z ciekawą i nienaganną stylistyką są bardzo mocną konkurencją na polskim rynku rowerowym.

Pełną ofertę producenta rowerów Kands znajdziesz na jego stronie internetowej klikając w zdjęcie poniżej.

Witryna stworzona na platformie